Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Ożarów Mazowiecki - sprawdź miejscowy plan gminy Ożarów Mazowiecki

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w gminie Ożarów Mazowiecki? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Ożarów Mazowiecki.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Ożarów Mazowiecki.

MPZP Ożarów Mazowiecki
Mapa MPZP gminy Ożarów Mazowiecki

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego gminy Ożarów Mazowiecki. Dowiedz się Jak sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania w Ożarowie Mazowieckim.

Logo portalu Ongeo.pl
Analiza dowolnej działki Online w 5 minut.
Raport o terenie - dokument z ponad 50 stronami map i zestawień.

MPZP Ożarów Mazowiecki

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu gminy Ożarów Mazowiecki i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Ożarów Mazowiecki prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Ożarowa Mazowieckiego. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu gminy Ożarów Mazowiecki.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w gminie Ożarów Mazowiecki i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Ożarów Mazowiecki obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP gminy Ożarów Mazowiecki z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług. Zobacz przykładowy Raport o terenie .

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Ożarowa Mazowieckiego

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Ożarowa Mazowieckiego

0

82 plany zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w gminie Ożarów Mazowiecki, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Ożarów Mazowiecki, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

7055 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Ożarowa Mazowieckiego.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego gminy Ożarów Mazowiecki - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w gminie Ożarów Mazowiecki z podziałem na lata

Rejestr MPZP Ożarów Mazowiecki

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Ożarów Mazowiecki. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Uchwała nr LIX/542/22 Rady Miejskiej w Ożarowie Mazowieckim z dnia 20 października 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Ożarów Mazowiecki dla obszaru Duchnice – Ołtarzew – część IILIX/542/2220-10-2022
Uchwała nr LVIII/529/22 Rady Miejskiej w Ożarowie Mazowieckim z dnia 22 września 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Ożarów Mazowiecki dla części obrębów Płochocin i Ołtarzew – w rejonie ulicy GołaszewskiejLVIII/529/2222-9-2022
Uchwała nr LV/502/22 Rady Miejskiej w Ożarowie Mazowieckim z dnia 28 czerwca 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miasta Ożarowa Mazowieckiego w rejonie ulic Poznańskiej i KapuckiejLV/502/2228-6-2022
Rozstrzygnięcie nadzorcze nr WNP-I.4131.264.2021.MW1 Wojewody Mazowieckiego z dnia 25 listopada 2021 r. Rada Miejska w Ożarowie MazowieckimWNP-I.4131.264.2021.MW125-11-2021
Uchwała nr XLIV/401/21 Rady Miejskiej w Ożarowie Mazowieckim z dnia 21 października 2021 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Ożarów Mazowiecki dla obszaru Duchnice – Ołtarzew – część I i IVXLIV/401/2121-10-2021
Uchwała nr XLII/385/21 Rady Miejskiej w Ożarowie Mazowieckim z dnia 27 lipca 2021 r. zmieniająca uchwałę w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Ożarów Mazowiecki dla części wsi Umiastów, dla działek ewidencyjnych nr 60, 61/2 i 65/2XLII/385/2127-7-2021

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Ożarowie Mazowieckim?

Za prowadzenie rejestru MPZP Ożarów Mazowiecki odpowiada wójt/burmistrz gminy Ożarów Mazowiecki. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Ożarów Mazowiecki nie obowiązuje, to urząd gminy Ożarów Mazowiecki wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Ożarowie Mazowieckim została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w gminie Ożarów Mazowiecki z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w gminie Ożarów Mazowiecki na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Ożarowa Mazowieckiego. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny gminy Ożarów Mazowiecki!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Ożarów Mazowiecki